Pre médiá

Kontakt pre médiá

Logo Repromedy

Logá repromedy na stiahnutie

O Repromedě

REPROMEDA je klinika reprodukčnej medicíny a preimplantačnej genetickej diagnostiky.

REPROMEDA vznikla v roku 1999 ako nové pracovisko skúsených odborníkov v oblasti reprodukčnej medicíny. Tím vedie odborný zástupca centra, primár MUDr. Jan Veselý, CSc., Dlhoročný odborník na asistovanú reprodukciu, a riaditeľka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka medzinárodných organizácií zaoberajúcich sa výskumom a organizácií liečby neplodnosti s využitím genetickej diagnostiky. Pri vedení kliniky REPROMEDA sa tak neuplatňuje len odbornosť, ale aj ženská empatie a ohľaduplnosť. Hlavným motívom na založenie kliniky bol sen zakladateľov - vykonávať liečbu neplodnosti a asistovanú reprodukciu tým najkvalitnejším spôsobom, ktorým to na úrovni súčasných poznatkov možno. Na kvalitu postupov a procesov dohliada Prof. MUDr. Pavel Trávnik, DrSc., Člen tímu podieľajúceho sa na narodenie už spomínaného prvého stredoeurópskeho dieťaťa po mimotelovom oplodnení.

V roku 2000, celkom 18 rokov po narodení prvého českého dieťaťa zo skúmavky, sa stala práve klinika REPROMEDA prvým pracoviskom v strednej a východnej Európe, kde došlo k tehotenstva po užití preimplantačnej genetickej diagnostiky (PGD).

Cieľom zakladateľov a pracovníkov kliniky je vykonávať liečbu neplodnosti a asistovanú reprodukciu tým najkvalitnejším spôsobom, ktorým to na úrovni súčasných poznatkov možno. Neustále zlepšujeme kvalitu starostlivosti tak, aby metóda asistovanej reprodukcie mohla pomáhať čoraz viac párom, ktorým v minulosti pomôcť ešte nemohla. Inými slovami - "Nové horizonty nemožného v asistovanej reprodukcii".

Zameriavame sa predovšetkým na:

  • Liečbu neplodnosti
  • Darovanie a uchovanie vajíčok a spermií
  • Preimplantačná genetickú diagnostiku a skríning
  • Alternatívna medicína

Další naše služby najdete tu.

Fotografie kliniky

Repromeda vstupní hala Repromeda recepcie Repromeda laboratórium Repromeda kaviareň Repromeda posedenie

Vedenie

Prezrite si služby, ktoré ponúkame.

Ponúkame kompletné služby asistovanej reprodukcie, ale aj ďalšie zdravotnícku a poradenskú starostlivosť. Sme schopní presne a podrobne určiť vaše problémy, ich príčiny a pomôžeme Vám ich prekonať. Heslom, ktorým sa pri našej práci riadime, je "Pomáhame založiť rodinu".

Naše služby