Pre médiá

Kontakt pre médiá

Logo Repromeda

Logá Repromeda na stiahnutie

O Repromede

REPROMEDA je klinika reprodukčnej medicíny a preimplantačnej genetickej diagnostiky.

REPROMEDA vznikla v roku 1999 ako nové pracovisko skúsených odborníkov v oblasti reprodukčnej medicíny. Tím vedie odborný zástupca centra, primár MUDr. Jan Veselý, CSc., dlhoročný odborník na asistovanú reprodukciu, a riaditeľka centra MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka medzinárodných organizácií zaoberajúcich sa výskumom a organizácií liečby neplodnosti s využitím genetickej diagnostiky. Pri vedení kliniky REPROMEDA sa tak uplatňuje nielen odbornosť, ale aj ženská empatia a ohľaduplnosť. Hlavným motívom založenia kliniky bol sen zakladateľov – liečiť neplodnosť a vykonávať asistovanú reprodukciu tým najkvalitnejším spôsobom, akým sa to na úrovni súčasných poznatkov dá. Na kvalitu postupov a procesov dohliada Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen tímu podieľajúceho sa na narodení spomínaného prvého stredoeurópskeho dieťaťa po mimotelovom oplodnení.

V roku 2000, celých 18 rokov po narodení prvého českého dieťaťa zo skúmavky, sa stala práve klinika REPROMEDA prvým pracoviskom v strednej a vo východnej Európe, kde viedlo využitie preimplantačnej genetickej diagnostiky (PDG) k tehotenstvu.

Cieľom zakladateľov a pracovníkov kliniky je liečiť neplodnosť a vykonávať asistovanú reprodukciu tým najkvalitnejším spôsobom, akým sa to na úrovni súčasných poznatkov dá. Neustále zlepšujeme kvalitu starostlivosti tak, aby metóda asistovanej reprodukcie mohla pomáhať čoraz väčšiemu počtu párov, ktorým v minulosti ešte pomôcť nemohla. Inými slovami – posúvame hranice nemožného v asistovanej reprodukcii.

Zameriavame sa predovšetkým na:

  • liečbu neplodnosti,
  • darovanie a uchovanie vajíčok a spermií,
  • preimplantačnú genetickú diagnostiku a skríning,
  • alternatívnu medicínu.

Další naše služby najdete tu.

Fotografie kliniky

Repromeda vstupní hala Repromeda recepcie Repromeda laboratórium Repromeda kaviareň Klinika v Brne Klinika v Brne Klinika v Brne Klinika v Ostrave Klinika v Ostrave Klinika v Ostrave Klinika v Ostrave Klinika v Brne Klinika v Brne Klinika v Brne Klinika v Ostrave

Vedenie spoločnosti

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci