Klientská zóna

Klientská zóna

Prečítajte si všetko dôležité pre vašu liečbu a získajte všetky potrebné informácie.

Klientská zóna

Prečítajte si všetko dôležité pre vašu liečbu a získajte všetky potrebné informácie.

V liečbe

Zaujíma vás, ako môžete zvýšiť úspešnosť liečby a podporiť svoje telo aj psychiku? U nás sa môžete spoľahnúť na individuálny prístup a metódy na mieru vašim potrebám. Pokiaľ pre seba chcete urobiť niečo navyše, odporúčame hormonálnu jogu alebo úpravu jedálnička.

Po liečbe

Absolvovali ste u nás liečbu a chcete napísať nám hodnotenie, zdieľať príbeh vášho bábätka alebo zháňate produkty na podporu zdravia?

Reprodukčná joga

Reprodukčná joga harmonizuje telo i myseľ a pomôže vám k počatiu. Podporuje funkciu ženských orgánov a vracia hormonálny systém do rovnováhy. Rovnako dôležitá je ale aj psychická rovnováha. Na zníženie stresu a uvoľnenie vám pomôžu dychové techniky a meditácie.

Začať môžete hneď teraz – pripravili sme pre vás sériu videí, vďaka ktorým si môžete jogu zacvičiť v pohodlí domova.

Ako sa u nás cítite?

Za vašu spätnú väzbu budeme veľmi radi. Dáva nám priestor neustále vylepšovať naše služby a pomáhať tak ďalším párom na ceste k úplnej rodine.

Jedálny lístok

Na prvý pohľad zdravá strava zahŕňajúca veľké množstvo surovej zeleniny a ovocia, jogurtov a pšenice môže telo zahlieňovať a ochladzovať, čo môže spôsobiť napríklad opakované odmietanie embrya.

Vyvážená strava vám pomôže k zdraviu tela i duše a zvýšeniu pravdepodobnosti uchytenia embrya. Vybrať si môžete z 2 typov vzorových jedálnych lístkov – jeden je určený na redukciu váhy, druhý na jej udržanie.

Najčastejšie sa pýtate

Úspešnosť umelého oplodnenia je veľmi individuálna, záleží na mnohých faktoroch – využitých metódach, vašom celkovom zdravotnom i psychickom stave, vašom veku a mnohých ďalších. V REPROMEDE ale 7 z 10 párov stačí na otehotnenie iba jeden IVF cyklus. Počas 4 IVF cyklov u nás otehotnie 99% párov.

IVF cyklus môžu v SR podstúpiť ženy do 49 rokov, pričom je možné využiť spoluúhrady zo zdravotného poistenia, a to do počtu štyroch cyklov a najviac do 40 rokov. narodenín ženy. Doplatok sa odvíja podľa hormonálnej stimulácie a podporných metód, ktoré spoločne s lekárom vyberiete. Orientačne sa doplatky za jeden IVF cyklus pohybujú v rozmedzí 40 000-70 000 Kč. Individuálnu cenu s vami preberie lekár pri osobnej konzultácii.

Sme klinika na liečbu neplodnosti, ktorá funguje už od roku 1999 a patríme medzi najlepšie kliniky v strednej Európe. Okrem asistovanej reprodukcie sa venujeme aj prekoncepčnému a preimplantačnému genetickému testovaniu, darovaniu a uchovaniu reprodukčných buniek. Ponúkame vám IVF liečbu pripravenú priamo na mieru. Kladieme dôraz na genetické testovanie embryí aj párov, čo veľmi zvyšuje úspešnosť cyklov. Môže sa ale stať, že jedinou možnosťou počatia je využitie darovaných pohlavných buniek. Preto tomuto programu venujeme veľkú pozornosť už od samého začiatku vzniku našej kliniky. Vhodných darcov aj darkyne starostlivo vyberáme tak, aby spĺňali prísne kritériá.

E-shop

Chystáme pre vás e-shop. Môžete sa tešiť na kolekciu oblečenia aj ručne háčkované hračky pre deti.

Lekáreň

Zháňate produkty na podporu plodnosti? Odporúčame špecializovanú lekáreň so širokou ponukou tovaru, vrátane produktov tradičnej čínskej medicíny. Lekáreň Nova nájdete v Brně na Botanické ulici, číslo 61.

Prihlásiť sa k newsletteru

Prihláste sa k nášmu newsletteru, nech vám už nič neunikne.

Kliknutím na tlačidlo Prihlásiť sa dávate najavo svoj súhlas so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Repromeda.

Brno, Studentská 812/6, CZ

Vaše otázky zodpovieme Po-Pi, 7-18 hodín.

Pohotovosť +420 602 592 842
Ostrava, Dr. Slabihoudka 6232/11, CZ

Vaše otázky zodpovieme Po-Pi, 7-15 hodín.

Pohotovosť +420 606 029 983
Brno, Studentská 812/6, CZ

Vaše otázky zodpovieme Po-Pi, 7-18 hodín.

Pohotovosť +420 602 592 842

Zobraziť na mape

Ostrava, Dr. Slabihoudka 6232/11, CZ

Vaše otázky zodpovieme Po-Pi, 7-15 hodín.

Pohotovosť +420 606 029 983

Zobraziť na mape