Kto je Repromeda biology park?

Sme Vaším sprievodcom na ceste k úplnej rodine.

17 rokov

REPROMEDA je klinika reprodukčnej medicíny a preimplantačnej genetickej diagnostiky. Naším cieľom je, aby asistovaná reprodukcia úspešne pomáhala stále viac párom. Heslom, ktorým sa pri našej práci riadime, je "Pomáhame založiť rodinu". Okrem vysokej odbornosti dbáme predovšetkým na diskrétnosť, ľudskosť, ústretovosť a všetko ostatné, čo Vám môže spríjemniť a uľahčiť návštevy u nás. Sme si vedomí, že liečba neplodnosti je pre Vás psychicky veľmi náročná, a urobíme všetko pre to, aby pre Vás bola čo najmenej zaťažujúci a v čo najkratšom čase viedla k Vášmu vytúženému cieľu.

Sprievodcom Vašej liečbou bude tím pracovníkov, pochádzajúce z význačné brnianskej školy asistovanej reprodukcie, ktorej úspechom bolo narodenie prvého dieťaťa "zo skúmavky" v strednej a východnej Európe už v r. 1982. Tím vedie odborný zástupca centra, primár MUDr. Jan Veselý, CSc., dlhoročný odborník na asistovanú reprodukciu, a riaditeľka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka medzinárodných organizácií zaoberajúcich sa výskumom a organizácií liečby neplodnosti s využitím genetickej diagnostiky. Pri vedení kliniky REPROMEDA sa tak neuplatňuje len odbornosť, ale aj ženská empatie a ohľaduplnosť. Hlavným motívom na založenie kliniky bol sen zakladateľov - vykonávať liečbu neplodnosti a asistovanú reprodukciu tým najkvalitnejším spôsobom, ktorým to na úrovni súčasných poznatkov možno. Na kvalitu postupov a procesov dohliada Prof. MUDr. Pavel Trávnik, DrSc., člen tímu podieľajúceho sa na narodenie už spomínaného prvého stredoeurópskeho dieťaťa po mimotelovom oplodnení.

Spoznajte celý náš tím

Prečo práve s nami?

Naše skúsenosti a výsledky hovoria za nás.

17

LET sme
tu pre Vás

2410

DETÍ sa vďaka
nám narodilo

3259

PGD sme do dnes
vykonali

58

PRACOVNÍKOV sa o Vás
postará

 • Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

  Posúváme hranice nemožného v asistovanej reprodukcii.

  Pracujeme podľa vopred stanovených kritérií a štandardov a neustále zlepšujeme kvalitu starostlivosti tak, aby metódy asistovanej reprodukcie mohli bezpečne pomáhať stále viac párom, ktorým v minulosti pomôcť nemohli.

 • Personál, ktorému môžete dôverovať

  Odbornosť a profesionalita, ale najmä úsmev na perách.

  Sme skúsení odborníci v oblasti reprodukčnej medicíny a lekárskej genetiky. Naši odbornosť tak isto oceníte, sme si ale vedomí toho, že rovnako dôležitá je pre Vás naša ľudskosť, vrelosť a hlboké pochopenie.

 • Najmodernejšie technológie, ktoré pomáhajú

  Všetko s cieľom narodení dieťaťa, po ktorom túžite.

  Pre úspešnú liečbu sú rozhodujúce skúsenosti, ktoré získavame už 17 rokov. Aby sme Vám mohli ponúknuť tú najlepšiu starostlivosť, využívame najmodernejšieho vybavenia, neustále sledujeme nové vedecké poznatky z odboru a zavádzame ich do praxe.

Pri vedení kliniky REPROMEDA sa neuplatňuje len odbornosť, ale aj ženská empatie a ohľaduplnosť.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.
Generálna riaditeľka kliniky

Objednať sa

Naše najväčšie úspechy

Pozrite sa, čo sme za 17 rokov dokázali.

1999

Začiatok činnosti, prvý IVF cyklus

Centrum vzniklo v roku 1999 ako nové pracovisko skúsených odborníkov v oblasti reprodukčnej medicíny a asistovanej reprodukcie, toho istého roku v auguste sme vykonali prvý IVF cyklus.

2000

Prvý cyklus s využitím PGD

Ako prvý v strednej a východnej Európe sme úspešne vykonali cyklus s využitím Preimplantačné genetickej diagnostiky (PGD) metódou FISH.

2003

PGD monogenních chorôb

Zaviedli sme PGD monogenních chorôb ako prvý v Českej republike. Prvým ochorením bola neurofibromatóza. Od tej doby sme vykonali PGD už pre 77 rôznych monogenních chorôb!

2004

Zavedenie diagnostiky translokácií

Ako prvé pracovisko v strednej a východnej Európe sme zaviedli diagnostiku translokácií pomocou metódy FISH.

2010

Zavedenie čipovej technológie


Zaviedli sme mikročipovú technológiu pre Preimplantačny genetický screening ako prvý v strednej Európe.

2012

Akreditácia metódy PGS

Ako prvý na svete sme akreditovali mikročipovú metódu Preimplantačny genetický screening (PGS).

2014

Zavedenie metódy Karyomapping

Zaviedli sme metódu Karyomapping pre Preimplantačnú genetickú diagnostiku monogenních ochorení ako prvý v strednej Európe.

2015

Zavedenie metódy NGS

Zaviedli sme metódu VeriSeq PGS (Next generation sequencing) pre screening aneuploidií a PGD translokácií do bežnej praxe.

2016

Sťahovanie do nových priestorov


Presťahovali sme sa do nových priestorov Biology Parku v brněnských Bohuniciach.

Ako to u nás vyzerá?

Napriek tomu, že vo svojom odbore poskytujeme špičkovú starostlivosť, nemusíte sa obávať neosobných priestor veľké nemocnice. Naopak. Aj v našich nových priestoroch Biology Parku sa nám podarilo vytvoriť citlivé a diskrétne zázemie pre Vašu liečbu.

 • Usmievavý personál

 • Priateľské prostredie

 • Individuálny a diskrétny prístup

 • Najmodernejšie technológie a postupy

 • Profesionalita a odbornosť

 • Interiér v súlade Feng-Shui

Zistiť viac o klinike

Prezrite si služby, ktoré ponúkame.

Ponúkame kompletné služby asistovanej reprodukcie, ale aj ďalšie zdravotnícku a poradenskú starostlivosť. Sme schopní presne a podrobne určiť vaše problémy, ich príčiny a pomôžeme Vám ich prekonať. Heslom, ktorým sa pri našej práci riadime, je "Pomáhame založiť rodinu".

Naše služby