Poskytovaná starostlivosť

Liečba neplodnosti

Naším cieľom je správne diagnostikovať príčinu vašej neplodnosti a následne pre vás zvoliť ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektívnosť a minimálne riziko komplikácií.

Prečítať si viac

Cyklus s darovaním

Programy darovanie vajíčok a spermií boli zavedené do klinickej praxe od samého počiatku vzniku nášho pracoviska a svojimi výsledkami sa radí medzi najúspešnejšie metódy.

Prečítať si viac

Gynekológia

Nie sme registrujúcim gynekologickým zariadením. Aj napriek tomu ponúkame v rámci liečby neplodnosti niektoré gynekologické zákroky, napr. hysteroskopiu alebo hydrolaparoskopiu.

Prečítať si viac

Alternatívna medicína

Už dlhšie vám ponúkame alternatívne metódy na zvýšenie úspešnosti vašej liečby. Od cvičenia podľa Mojžišovej až po často využívanú a obľúbenú akupunktúru.

Prečítať si viac

Náhradné (surogátne) materstvo

Náhradné materstvo je proces, kedy embryo biologických rodičov odnos náhradná matka. K tejto metóde sa pristupuje vtedy, ak pre ňu existuje objektívny zdravotný dôvod

Prečítať si viac

Genetika

Využívame celé spektrum preimplantačno-genetických metód. Navyše vám ponúkame úplne nové a unikátne metódy, ktoré zároveň významne zvyšujú šancu na otehotnenie.

Prečítať si viac

Poskytovaná starostlivosť

Naša klinika ponúka širokú škálu liečebných metód a postupov. Špecializujeme sa najmä na liečbu neplodnosti a reprodukčnú medicínu. Ponúkame od jednoduchých podporných metód až po sofistikované metódy umelého oplodnenia s využitím vlastných alebo darovaných pohlavných buniek. Ku každému páru pristupujeme individuálne a naším cieľom je správne diagnostikovať príčinu vašej neplodnosti a následne pre vás vybrať ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektívnosť a minimálne riziko komplikácií.

Odborníci našej kliniky Vám ochotne poradia, spolu s Vami naplánujú sled vyšetrenie, stanoví individuálny postup liečby a vytvorí harmonogram s konkrétnym časovým rozvrhnutím. Môžete tiež získať informácie o tom, aké zmeny vo Vašom dennom režime by pre Vás mohli byť prínosné a tiež aké potravinové doplnky by pre Vás boli vhodné.

Zaoberáme sa tiež reprodukčné genetikou, v rámci ktorej ponúkame prediktívne testovanie reprodukčnej kompatibility páru, preimplantačnej genetické testovanie alebo prenatálnej test pre tehotné ženy PrenatalSafe. Ponúkame aj možnosť preventívneho uchovania pohlavných buniek pre použitie v budúcnosti.

Dnešná moderná medicína umožňuje rad špecifických postupov a možností. Výber vhodného postupu výrazne zvyšuje úspešnosť celej liečby. Je možné využiť aj celý rad nadštandardných laboratórnych metód, prípadne kombinovať liečbu aj s alternatívnymi postupmi celostnej a tradičnej čínskej medicíny.

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci