Poskytovaná starostlivosť

Liečba neplodnosti

Naším cieľom je správne diagnostikovať príčinu vašej neplodnosti a následne pre vás zvoliť ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektívnosť a minimálne riziko komplikácií.

Prečítať si viac

Alternatívna medicína

Už dlhšie vám ponúkame alternatívne metódy na zvýšenie úspešnosti vašej liečby. Od cvičenia podľa Mojžišovej až po často využívanú a obľúbenú akupunktúru.

Prečítať si viac

Náhradné (surogátne) materstvo

Náhradní mateřství je proces, kdy embryo biologických rodičů donosí náhradní matka. K této metodě se přistupuje pouze pokud pro ni existuje objektivní zdravotní důvod

Prečítať si viac

Genetika

Využívame celé spektrum preimplantačno-genetických metód. Navyše vám ponúkame úplne nové a unikátne metódy, ktoré zároveň významne zvyšujú šancu na otehotnenie.

Prečítať si viac

Poskytovaná starostlivosť

Naša klinika ponúka širokú škálu liečebných metód a postupov. Špecializujeme sa najmä na liečbu neplodnosti a reprodukčnú medicínu. Ponúkame od jednoduchých podporných metód až po sofistikované metódy umelého oplodnenia s využitím vlastných alebo darovaných pohlavných buniek. Ku každému páru pristupujeme individuálne a naším cieľom je správne diagnostikovať príčinu vašej neplodnosti a následne pre vás vybrať ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektívnosť a minimálne riziko komplikácií.

Odborníci naší kliniky Vám ochotně poradí, spolu s Vámi naplánují sled vyšetření, stanoví individuální postup léčby a vytvoří harmonogram s konkrétním časovým rozvržením. Můžete také získat informace o tom, jaké změny ve Vašem denním režimu by pro Vás mohly být přínosné a také jaké potravinové doplňky by pro Vás byly vhodné.

Zabýváme se také reprodukční genetikou, v rámci které nabízíme prediktivní testování reprodukční kompatibility páru, preimplantační genetické testování nebo prenatální test pro těhotné ženy PrenatalSafe. Nabízíme i možnost preventivního uchování pohlavních buněk pro použití v budoucnu.

Dnešná moderná medicína umožňuje rad špecifických postupov a možností. Výber vhodného postupu výrazne zvyšuje úspešnosť celej liečby. Je možné využiť aj celý rad nadštandardných laboratórnych metód, prípadne kombinovať liečbu aj s alternatívnymi postupmi celostnej a tradičnej čínskej medicíny.

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Darovanie a uchovanie vajíčok a spermií

Staňte se dárkyní vajíček či dárcem spermií, nebo si nechejte své pohlavní buňky zmrazit pro budoucí použití.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Řešíme problémy komplexně. Proto nabízíme také metody alternativní léčby, které zvýší vaši šanci na otěhotnění.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci