Poskytovaná starostlivosť

Léčba neplodnosti

Naším cieľom je správne diagnostikovať príčinu Vašej neplodnosti a následne pre Vás vybrať ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektivitu a minimálne riziko komplikácií.

Prečítať si viac

Darovanie, uchovanie vajíčok a spermií

Programu darovanie pohlavných buniek venujeme veľkú pozornosť už od samého počiatku vzniku nášho pracoviska. So svojimi výsledkami sa radí medzi najúspešnejšie metódy.

Prečítať si viac

Genetika

Vykonávame plné spektrum preimplantačne-genetických metód. Navyše Vám ponúkame úplne nové a unikátne metódy, ktoré zároveň významne zvyšujú šancu na otehotnenie.

Prečítať si viac

Alterativní medicína

Už dlhšiu dobu Vám ponúkame alternatívne metódy na zvýšenie úspešnosti vašej liečby. Od Cvičenie podľa Mojžišovej, cez hojne využívanou a Vami obľúbenou akupunktúru.

Prečítať si viac

Gynekológia

Nie sme povoľujúcom gynekologickým zariadením. Aj napriek tomu ponúkame v rámci liečby neplodnosti niektoré gynekologické zákroky - napr. hysteroskopiu alebo hydrolaparoskopii.

Prečítať si viac

Poskytovaná starostlivosť

Naša klinika ponúka širokú škálu liečebných metód a postupov. Špecializujeme sa najmä na liečbu neplodnosti a reprodukčnú medicínu. Ponúkame od jednoduchých podporných metód až po sofistikované metódy umelého oplodnenia s využitím vlastných alebo darovaných pohlavných buniek. Ku každému páru pristupujeme individuálne a naším cieľom je správne diagnostikovať Vašu príčinu neplodnosti a následne pre Vás vybrať ideálnu liečbu, ktorá prinesie maximálnu efektivitu a minimálne riziko komplikácií.

Odborníci našej kliniky Vám ochotne poradia, spolu s Vami naplánujú sled vyšetrenie, stanoví individuálny postup liečby a vytvorí harmonogram s konkrétnymi časovým rozvrhnutím. Môžete tiež získať informácie o tom, aké zmeny vo Vašom dennom režime by pre Vás mohli byť prínosné a tiež aké potravinové doplnky by pre Vás boli vhodné.


Zaoberáme sa tiež reprodukčnou genetikou, v rámci ktorej ponúkame prediktívne testovanie reprodukčnej kompatibility páru, preimplantačnú genetickú diagnostiku a screening alebo prenatálny test pre tehotné ženy PrenatalSafe. Ponúkame aj možnosť preventívneho uchovania pohlavných buniek pre použitie v budúcnosti.

Dnešná moderná medicína umožňuje rad špecifických postupov a možností. Výber vhodného postupu výrazne zvyšuje úspešnosť celej liečby. Je možné využiť aj celý rad nadštandardných laboratórnych metód, prípadne kombinovať liečbu aj s alternatívnymi postupmi celostnej a tradičnej čínskej medicíny.

Prezrite si služby, ktoré ponúkame.

Ponúkame kompletné služby asistovanej reprodukcie, ale aj ďalšie zdravotnícku a poradenskú starostlivosť. Sme schopní presne a podrobne určiť vaše problémy, ich príčiny a pomôžeme Vám ich prekonať. Heslom, ktorým sa pri našej práci riadime, je "Pomáhame založiť rodinu".

Naše služby