Príbehy

Pozrite sa, čo o nás napísali naši pacienti.

Čo o nás hovoria pacienti?

Máme toho za sebou naozaj veľa. Pozrite sa

Velmi bychom chtěli poděkovat za to, že jste nás zrovna vy provedli procesem IVF. Váš přístup k nám a neustálý optimismus má určitě veliký podíl na tom, že naše poslední zamražené embryjko zabojovalo a dotáhlo to až do šťastného konce. Při posledním transferu jsem už skoro ani nepočítala s tím, že by to mohlo vyjít. Byla to paní doktorka Tokareva, kdo mi KET dělal a díky její dobré náladě a naději, kterou na nás přenesla, se právě tento poslední transfer povedl. Patří jí náš obrovský dík. A také sestřičce Romaně Kábelové, která mi při každém odběru dávala naději, že to jednou vyjde a celému kolektivu Repromedy za splnění našeho snu.

Marcela

Marcela

42 let

Rozhodli jsme se pro Vaši kliniku, především díky Vašemu vstřícnému a serióznímu jednání. V průběhu léčby jsme ani na chvilku nezapochybovali, že jsme vybrali správně. Děkujeme Vám za všechno. Za Tomáška.

Pavel

Pavel

45 let

Chtěla bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši pomoc, osobní a laskavý přístup a pochopení!! Nikdy na Vás nezapomenu!! Díky Vám se celá naše rodiny raduje z tak krásného přírůstku do rodiny.

Eva

Eva

32 let

Len ťažko nachádzame slová, ktoré by dokázala vystihnúť našu vďačnosť voči Repromedě a celú radosť, ktorú máme nielen my, ale aj babičky, dedkovia a všetci okolo nás. Sme tí najšťastnejší rodičia na svete. Ďakujeme.

Mária

Mária

37 let

Po štyroch rokoch márneho snaženia na slovenských klinikách sme sa nakoniec rozhodli pre Repromedu v Brne. Ani raz sme neľutovali nášho rozhodnutia. Teraz chovám v náručí nášho zlatého synčeka a všetkým by som priala ten úžasný pocit, ku ktorému nám v Repromedě pomohli.

Katarína

Katarína

38 let

Repromedu nám odporučili priatelia a som im za to doteraz vďačná, pretože to bolo to správne miesto a to najlepšie rozhodnutie. Všetci boli veľmi milí a priateľskí a zo všetkých síl sa snažili splniť ten náš sen o bábätku. A že sa im to podarilo. Zatiaľ som v 5. mesiaci, ale už teraz sa nemôžeme dočkať, až Samuelka prvýkrát uvidíme.

Žaneta

Žaneta

34 let

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci