PrenatalSafe KARYO – zistenie zdravie vášho bábätka z krvi

Veda a výskum 2. februára, 2016

PrenatalSafe KARYO - zjištění zdraví vašeho miminka z krve

Máme radosť, že vám môžeme ponúknuť opäť niečo nové! Niečo prelomového! Niečo, čo tu ešte nebolo!

PrenatalSafe KARYO

Už asi viete, že test PrenatalSafe je neinvazívný test, ktorý vie z krvi tehotnej ženy odhaliť chromozómové aneuploidie plodu. To sú početní zmeny chromozómov, ktoré spôsobujú napríklad Downov syndróm, edwardsov syndróm alebo Patauov syndróm. PrenatalSafe tiež vie odhaliť niektoré mikrodeleční syndrómy a vie stanoviť pohlavie plodu. To všetko už od 10. týždňa.

Čo to je PrenatalSafe KARYO?

Stručne – ide o nový test, ktorý ponúka testovanie VŠETKÝCH chromozómov z krvi matky. Vie zachytiť ako početnej, tak aj štruktúrne abnormality ako sú – delécie, duplikácia, nebalancované translokácie alebo markerovej chromozómy.

Hovoríte si, že ani neviete, čo to znamená a na čo je to dobré?

Nevadí. Stačí, keď budete vedieť, že PrenatalSafe KARYO je prvý test v Európe, ktorý ponúka takto rozsiahle a komplexné testovanie všetkých chromozómov plodu iba z krvi matky, a to už od 10. týždňa.

Pre koho je toto vyšetrenie vhodné?

Je vhodné pre všetky tehotné ženy od 10. týždňa. Je vhodný aj pri dvojčetnom tehotenstvu, pri tehotenstve po IVF, s darovanými vajíčkami, pri predchádzajúcom aneuploidním tehotenstvu. Je jednoducho vhodný pre každú tehotnú ženu, ktorá chce vedieť o zdravie svojho dieťaťa maximum.

Dúfame, že sa vám bude páčiť. Svoje prípadné otázky píšte na info@prenatalsafe.cz

PrenatalSafe KARYO - zjištění zdraví vašeho miminka z krve