Genetika

PGT

Preimplantačné genetické testovanie umožňuje diagnostiku a výber vhodného embrya ešte pred jeho transferom do maternice.

Prečítať si viac

PrenatalSafe

PrenatalSafe je neinvazívne prenatálne testovanie Downovho syndrómu a ďalších chromozomálnych chýb pre všetky tehotné ženy.

Prečítať si viac

Prediktívne testovanie

Prediktívne testovanie sa využíva ešte pred počatím. Umožňuje analyzovať genetickú kompatibilitu páru a pomáha prispôsobiť liečbu pacientom na mieru.

Prečítať si viac

Genetika

Repromeda už 21 rokov úspešne pomáha párom, ktorým sa nedarí počať alebo donosiť zdravé dieťa. Nie sme len klinikou na liečbu neplodnosti, sme aj moderným špičkovo vybaveným laboratóriom reprodukčnej genetiky. Špecializujeme sa na pokročilé metódy molekulárnej genetiky a cytogenetiky v rámci prekoncepčnej a preimplantačnej diagnostiky.

Pred začatím liečby pacientom štandardne vyšetrujeme karyotyp, robíme vyšetrenia trombofilných mutácií a testujeme mutácie v génoch na cystickú fibrózu, spinálnu muskulárnu atrofiu a ďalšie. Ponúkame aj prediktívny panel na odhalenie recesívnych (skrytých) mutácií u partnera alebo partnerky. Tieto vyšetrenia značne znižujú riziko počatia dieťaťa s genetickým ochorením.

Sme jednotka na trhu v oblasti Preimplantačního genetického testovania (PGT). Vykonávame testovanie všetkých chromozómov embryá pre detekciu aneuploidie. Ponúkame taktiež cielenú diagnostiku ako monogenních chorôb, tak i translokáciou.

V rámci všetkých služieb reprodukčnej genetiky poskytujeme špecializované genetické poradenstvo, pri ktorom vždy dbáme na individuálny prístup. Aby sme pre vás zaistili komplexnú starostlivosť, ponúkame aj test PrenatalSafe na testovanie plodu v priebehu tehotenstva.

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci