Alternatívna medicína

Akupunktúra

Podstatou je vpichovanie ihličiek do tzv. Akupunktúrnych bodov. Tie sú rozmiestnené po celom tele a zoradené na tzv. Meridiánoch, ktoré súvisia s daným orgánom.

Prečítať si viac

Bylinná terapia - TČM

Bylinná liečba je v súčasnosti považovaná za najmocnejší nástroj Tradičné čínskej medicíny. Odporučíme Vám bylinnú zmes, ktorá je vhodná vo Vašom prípade.

Cvičenie podľa Mojžišovej

Cvičenie podľa Mojžišovej možno použiť ako podpornú metódu k umelému oplodneniu, ale aj kedykoľvek inokedy, pretože má veľa blahodarných účinkov.

Masáže, Bankovanie, Moxovanie


Počas masáže dochádza k vyrovnávaniu všetkých fyziologických pochodov v tele, môžu sa k tomu využiť aj masážne banky. Moxováním dopĺňame energiu v tele tam, kde chýba.

Yoga, Cchi-kung, Meditácia


Yoga a Cchi-kung sú unikátná pohybová a mentálná cvičenie s blahodárnymi účinkami. Sú úzko späté s TČM a pomáhajú ako na regeneráciu, tak aj hlbokému rozvoju psychického zdravia.

Výživa

Vo chvíľach, keď západná medicína zlyháva môže pomôcť i zmena jedálnička. Nejde o žiadnu redukčnú diétu, zmyslom zmeny stravy je dostať svoje telo do optimálneho stavu.

Prečítať si viac

Alternatívna medicína

Už dlhšiu dobu Vám ponúkame rôzne alternatívne metódy na zvýšenie úspešnosti vašej liečby. Alternatívna medicína nie je tým, čo vždy zaručí materstvo. Je ale vhodným doplnkom metód modernej západnej medicíny a môže naozaj výrazne zlepšiť celkový stav ženy a podporiť našu snahu Vám dopomôcť k tehotenstva.

Prezrite si služby, ktoré ponúkame.

Ponúkame kompletné služby asistovanej reprodukcie, ale aj ďalšie zdravotnícku a poradenskú starostlivosť. Sme schopní presne a podrobne určiť vaše problémy, ich príčiny a pomôžeme Vám ich prekonať. Heslom, ktorým sa pri našej práci riadime, je "Pomáhame založiť rodinu".

Naše služby