Kariéra

Životopisy s fotkou zasílejte na adresu: [email protected].

Lékař, gynekolog

Požadujeme:

  • atestace z gynekologie a porodnictví
  • loajálnost
  • spolehlivost
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné vystupování
  • komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
  • zájem o práci v oblasti asistované reprodukce

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky
  • práci na plný úvazek
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • profesní růst
  • zapojení do klinické týmové práce a do vědeckovýzkumných projektů
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí odborných společností na národní i mz. úrovni
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, aj.)
  • firemní vůz

Recepční

Náplň práce:

  • osobní komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
  • telefonická a emailová komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
  • administrativní úkony spojené s chodem recepce
  • komunikace a spolupráce s dalšími úseky společnosti, práce s interním systémem
  • tvorba faktur klientům a kontrola jejich plateb
  • evidence a vedení pokladny

Požadujeme:

  • diskrétnost
  • minimálně 2 roky praxe
  • mínimální vzdělání: bakalářské nebo vyšší odborné
  • ekonomické vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • práci v v atraktivním a dynamickém oboru
  • příjemný kolektiv a prostředí
  • hlavní pracovní poměr
  • zaměstnanecké benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení

Předpokládané datum nástupu: ihned.

Sestra

  • Zkušenost v asistované reprodukci

  • osobní telefonická a emailová komunikace s klienty
  • asistence na zákrokovém sále
  • administrativní úkony spojené s chodem ambulance, přítomnost při konzultacích s klienty a úkony spojené s chodem ambulance
  • interní komunikace a spolupráce s dalšími úseky společnosti, práce s interním systémem

Požadujeme:

  • ukončená střední zdravotnická škola a platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, výhodou vzdělání v oboru porodní asistentka
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost ostatních jazyků vítána – může upřednostnit výběr kandidáta
  • praxe ve zdravotnictví nejméně 3 roky
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování, upravený zevnějšek, smysl pro zodpovědnost a přesnost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, profesionální vystupování

Nabízíme:

Koordinátorka zahraničních pacientů

Hledáme koordinátorku zodpovědnou za komunikaci se zahraničními klienty.

  • osobní, telefonická a emailová komunikace se zahraničními klienty
  • vyhledávání potenciálních klientů a spolupracujících center
  • plánování léčby a pobytu zahraničních pacientů ve spolupráci s lékařem

Požadujeme:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání, zdravotnická škola výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost ostatních jazyků (zejména němčiny, italštiny) vítána – může upřednostnit výběr kandidáta
  • praxe ve zdravotnictví výhodou, alespoň 3 roky praxe ve službách

Nabízíme:

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci