Vstupné konzultácie a špecializovaná poradňa

Pri vstupnej konzultácii s vami preberie lekár rodinnú i osobnú anamnézu a prejde s vami všetky absolvovaná vyšetrenia. Bude Vám navrhnutý ideálny postup ďalších vyšetrení a liečby. Zároveň budete informovaní o cenách, vrátane možných úhrad alebo čiastočných úhrad zo zdravotných poisťovní. Je ideálne, ak sa konzultácie zúčastňuje celý pár.

Priebeh konzultácií

Dĺžka konzultácií je štandardne zhruba 45 minút. Konzultácie sú vedené vysoko erudovanými špecialistami, zameranými na riešenie závažných a vysoko komplikovaných faktorov neplodnosti. Je tak zaručené, že dostanete v zrozumiteľnej forme všetky informácie, ktoré potrebujete pre svoju úspešnú liečbu. Budete mať tiež dostatočný priestor na všetky Vaše otázky.

Ponúkame tiež špecializované poradne, ktoré trvajú okolo 60 minút. K zaradenie do týchto špecializovaných poradní dochádza u párov, ktoré prichádza už po absolvovaní väčšieho počtu neúspešných cyklov, či po opakovaných tehotenských stratách, alebo ak ide o genetické faktory neplodnosti či rizika dedičných chorôb.

Alternatívne postupy

V rámci rozšírenia služieb a starostlivosti o našich klientov poskytujeme aj konzultácie z oblasti celostnej a tradičnej čínskej medicíny (TČM). Týmto spôsobom sa nám darí zvyšovať úspešnosť aj u párov, kde pomocou štandardných techník nebol dosiahnutý otehotnenia alebo pôrodu zdravého dieťaťa.

Objednanie na konzultáciu

Ak sa budete na konzultáciu objednávať, personál recepcia sa prostredníctvom cielených otázok pokúsi zistiť, aký typ konzultácie a poradne je pre Vás optimálny. Iba takto budete hneď od začiatku nasmerovaní ústrety Vášmu úspechu.

Priestory REPROMEDA Biology Park

Konzultácie prebiehajú v nových, krásnych priestoroch REPROMEDA Biology Park. Ambulancie sú navrhnuté tak, aby ste sa tu cítili dobre aj napriek obtiažnosti situácie, v ktorej sa momentálne nachádzate. Interiér REPROMEDA Biology Park je navrhnutý a zariadený v súlade so staročínským učením Feng Shui. Naše štyri ambulancie nesú názov Drevo, Zem, Voda a Oheň podľa čínskej teórie Piatich hýbateľov – Wu Xing. Piatym hýbateľom alebo tiež elementom je kov, ktorý je prítomný v priestoroch aj v konštrukcii.

Štyri ambulancie podľa Feng Shui

Farby elementu dreva sú od zelenej až po hnedú. Drevo predstavuje kreativitu, uvoľnenosť, prispôsobivosť, originalitu a súcit. Podporuje regeneráciu a liečenie. Farby dreva sa navyše hodí do miestností, kde sa ľudia stretávajú. Preto sme zvolili ambulanciu Drevo aj v REPROMEDA Biology Park a farebne sme ju vyladili do zelenej.

Farby elementu zeme sú zase okrová, piesková a terakotová. Krajina predstavuje realitu, stabilitu, zodpovednosť, objektívnosť, starostlivosť, premýšľanie, empatiu. Prvok krajiny je dobré využiť vo vyšších podlažiach a presklených priestoroch. V REPROMEDĚ k Vám chceme požadovanú empatiu a starostlivosť ponúknuť.

Oheň má žltú, oranžovú, červenú až fialovú farbu a rovnako tak je tomu u farieb jeho elementu. Ohnivý živel predstavuje silu, bojovnosť, zápal, radosť a nadšenie, tiež srdečnosť, rast a lásku. Liečba neplodnosti vždy silu a bojovnosť vyžaduje, na druhú stranu úspešná liečba prináša veľkú radosť, nadšenie a tiež lásku.

Prvok voda má samozrejme farbu modrej, od blankytné, cez tyrkysovú až po námornícku a tmavú modrú. Predstavuje plynulosť, začiatok, cestu, emócie a múdrosť. Vodný živel je oázou pokoja, oddychu a jemnosti a prináša vľúdnosť, prispôsobenie sa, upokojenie, rozjímanie, tiež nám pomáha spomaliť hektické tempo života.

Tichá, relaxačná čakáreň

Upokojenie, spomalenie a možnosť rozjímanie Vám chceme ponúknuť aj v našej Tichej čakárni, kde nájdete krásnu rastlinou a kvetinovú stenu. Vďaka tlmenému svetlu a pohodlným kresielkom sa budete cítiť útulne. Naše recepčné Vám radi ponúknu čaj alebo kávu, prípadne aj nejaké čítanie, takže sa môžete cítiť takmer ako doma. Ak ale chcete radšej dorobiť svoju prácu, budete mať k dispozícii stolček, zásuvku a samozrejme aj pripojenie k Wi-Fi.

Detský kútik

Ak prídete s Vašimi deťmi, môžete využiť čakáreň pre rodičov s deťmi, kde nájdete aj detský kútik.

Plne bezbariérový prístup

Priestory REPROMEDA Biology Park sú plne bezbariérové. Z parkoviska v garáži sa môžete dostať výťahom priamo k nám.

 

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci