Liečba neplodnosti

Liečba IVF

Liečba IVF pomáha mnohým neplodným párom splniť si sen stať sa rodičmi. Zahŕňa celý rad špeciálnych postupov, ktoré dnešná moderná medicína ponúka.

Prečítať si viac

Alternatívy k štandardnému IVF

Cieľom týchto prístupov je snaha o čo najprirodzenejší priebeh umelého oplodnenia a minimalizácia nákladov na liečbu, vykúpená relatívne nízkou úspešnosťou týchto metód.

Prečítať si viac

Metódy zvyšujúce úspešnosť liečby

Súčasná asistovaná reprodukcia ponúka neustále nové metódy zvyšujúce úspešnosť celej liečby. Našou úlohou je tieto vedecké poznatky sledovať a zavádzať do bežnej praxe.

Prečítať si viac

Neplodnosťou trpí v Českej republike približne 10 % – 15 % párov. Plodnosť partnerského páru je podmienená faktormi ako na strane ženskej, tak aj mužskej. V jednej tretine prípadov sa na neplodnosti podieľa hlavne žena, v jednej tretine hlavne muž a vo zvyšných prípadoch sú to kombinácie faktorov u oboch partnerov. Moderné metódy liečby porúch plodnosti umožňujú účinne pomôcť vo väčšine prípadov.

Neustále zlepšujeme kvalitu starostlivosti tak, aby metódy asistovanej reprodukcie mohli bezpečne pomáhať čoraz väčšiemu počtu párov pri liečbe neplodnosti. Okrem vysokej kvality a odbornosti dbáme predovšetkým na diskrétnosť, ľudskosť, ústretovosť a všetko ostatné, čo vám môže spríjemniť a uľahčiť návštevy u nás. Sme si vedomí, že liečba neplodnosti je pre vás psychicky veľmi náročná, a urobíme všetko pre to, aby bola pre vás čo najmenej zaťažujúca a aby viedla v čo najkratšom čase k vášmu vytúženému cieľu. Heslo, ktorým sa pri svojej práci riadime, je Pomáhame založiť rodinu.

Sprievodcom vašou liečbou bude tím pracovníkov, pochádzajúci z významnej brnianskej školy asistovanej reprodukcie, ktorej úspechom bolo narodenie prvého dieťaťa „zo skúmavky" v strednej a vo východnej Európe už v r. 1982. Tím vedie Prim. MUDr. Jan Veselý, CSc. a MUDr. Kateřina Veselá, PhD. Na kvalitu postupov a procesov dohliada Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen tímu podieľajúceho sa na narodení spomínaného prvého stredoeurópskeho dieťaťa po mimotelovom oplodnení.

Čo vám ponúkame

Zistite, čo všetko pre vás môžeme urobiť. Ďalšie služby nájdete tu.

Liečba neplodnosti

Zistíme príčinu vašej neplodnosti a nájdeme ideálnu liečbu, ktorá vás dovedie do vytúženého cieľa.

Genetika

Zvýšte si šancu na počatie zdravého dieťatka. Čaká na vás špičkovo vybavené laboratórium reprodukčnej genetiky.

Alternatívna medicína

Riešime problémy komplexne. Preto ponúkame tiež metódy alternatívnej liečby, ktoré zvýšia vašu šancu na otehotnenie.

Náhradné materstvo

Prevedieme vás celým procesom náhradného materstva, keď embryo biologických rodičov donosí náhradná matka.

Domluvte si nezávaznou konzultaci