Náš príbeh sa začína písať už pred tromi rokmi

príbehy 15. septembra, 2020

Náš príbeh začína teraz už pred tromi rokmi. Viem, že sú páry, ktorým sa nedarí oveľa dlhšie, ale pre nás to bola dlhá a smutná doba. Bábätko sme s partnerom chceli obaja a to moc. Všetkým okolo nás sa darilo. Páry, ktoré sa ani nemali radi, matky, ktorým to bolo úplne jedno, hovorili o bábätkách tak zle a neriešili, že sú tehotné. A my dvaja, milujeme sa, bábätko naozaj chceme, budeme ich milovať, tak sa nedarí 🙁

Na jar 2019 sme prišli do Repromedy, kde nám dali nádej, prostredie krásne, personál milý a informácie stále optimistické. Bohužiaľ prvý pokus nevyšiel, všetky moje vajíčka sa prestali vyvíjať a nám sa zrútil svet. Tú bezmocnosť a smútok nedokážem opísať.

Lekárka si nás pozvala znova s ​​tým, že skúsime inú liečbu. So strachom sme sa rozhodli to teda ešte skúsiť. Na každé vyšetrenie, pre každú informáciu so strachom, ale 31.12.2019 nám pán doktor oznámil, že budeme mať bábätko.

Jediné, čoho ľutujem je, že som sa strašne bála, že o bábätko prídeme a poriadne som si neužívala každú chvíľku, každé vyšetrenie, každú novú informáciu. Ale nech to bolo akokoľvek, 30.8.2020 sa nám, naozaj rýchlo: -D, narodil Davídek, naše všetko. Drobček mal 2760 g a 49 cm, teraz v 14 dňoch to dohnal na 3180 g a 53 cm. Nie je nič krajšieho ako si priložiť anjelika na hrudník, on sa k vám pritúli, upokojí sa a je u mamičky jednoducho najšťastnejší a najspokojnejší.

Vy, čo váhate, čo premýšľate nad tým, či zvládnete tie hormóny, či to zvládnete finančne … bežte do toho! Stojí to za to! Stojí to úplne za všetko! A Vám Repromedo z celého srdca ďakujeme, že ste nám toto šťastie umožnili. Nie je nič krajšie. A určite sa vrátime pre ďalšie Repromiminko. Nech sa vám darí. “

 

Šárka, David a Davídek